Proje Yönetimi


Workroute Proje Yönetim Modülü iş havuzları ile entegre çalışmaktadır. Proje adımlarını planlamak, ilgili kişilere iş atamaları yapmak ve planlamak oldukça basittir. Proje yönetimine yönelik ihtiyacınız olan tüm işlem adımlarını karşılar.


Proje Tanımlama

Projenizi en kolay hali ile tanımlayabilirsiniz. Proje başlangıç ve bitiş tarihini belirleyebilirsiniz. Bu tarihler dışında atanan işlerin sistem tarafından kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Proje'ye Bağlı İş Havuzu

Projelerinize istediğiniz kadar iş atayabilirsiniz. İşler ile ilgili alt iş, iş detayları yönetimini yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için İşler modülünü inceleyebilirsiniz.

Zaman Kayıtları

Proje'ye bağlı atadığınız işlerin ne kadar sürdüğünü dakike üzerinden girebilirsiniz. Bu sayede hangi proje'ye ne kadar zaman harcadığını görebilirsiniz. Rapor ve analiz alabilirsiniz.Kontroller

Proje aşamalarında gerekli olan kontrol şablonları'nı tanımlayabilir ve kontrol aşamalarını formlar üzerinden yapabilirsiniz. Tamamlanmayan aşamalar için notlar girebilirsiniz.

Notlar

Proje aşamalarında ihtiyacınız olan tüm bilgileri notlar bölümünde tutabilirsiniz. Notlar sayesinde proje'nin tüm aşamalarından ekibiniz bilgi sahibi olur.

Dokümanlar

Projeleriniz için istediğiniz kadar doküman ekleyebilirsiniz. Dokümanlarınızı paylaşabilirsiniz ve sağlıklı bir şekilde depolayabilirsiniz.Müşteriler

Proje'ye bağlı müşterileri takip edebilirsiniz. Proje'ye kaç müşteriniz bağlı, müşteri işe havuzlarında bağlı proje seçimi yapabilirsiniz.

Ücretlendirme

Proje'nin hangi ücret politikasına göre maliyetlendirileceğini belirleyebilirsiniz.

Harcamalar

Proje sırasında yaptığınız harcamalarınız girebilirsiniz.

Konuşmalar

Proje ile ilgili iç yazışmalarınızı konuşmalar modülü ile yönetebilirsiniz ve ekibiniz ile paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.