Proje Yönetimi

Workroute Proje Yönetim Modülü, iş havuzları ile entegre çalışmaktadır. Proje adımlarını oluşturmak, ilgili kişilere iş atamaları yapmak ve planlamak oldukça basittir. Proje yönetimine yönelik ihtiyacınız olan tüm işlem adımlarını karşılar.


Proje Tanımlama 

Projenizi en kolay hali ile tanımlayabilirsiniz. Proje başlangıç ve bitiş tarihini belirleyebilirsiniz. Bu tarihler dışında atanan işlerin sistem tarafından kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Projeye Bağlı İş Havuzu

Projelerinize istediğiniz kadar iş atayabilirsiniz. İşler ile ilgili alt iş ve iş detayları yönetimini yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için İşler Modülünü inceleyebilirsiniz.

Zaman Kayıtları

Projeye bağlı atadığınız işlerin ne kadar sürdüğünü dakika üzerinden girebilir, bu sayede hangi projeye ne kadar zaman harcandığını görebilirsiniz. Rapor ve analiz alabilirsiniz.

Kontroller

Proje aşamalarında gerekli olan kontrol şablonlarını tanımlayabilir ve kontrol aşamalarını formlar üzerinden yapabilirsiniz. Tamamlanmayan aşamalar için notlar girebilirsiniz.

Notlar

Proje aşamalarında ihtiyacınız olan tüm bilgileri notlar bölümünde tutabilirsiniz. Notlar sayesinde ekibiniz,  projenin tüm aşamaları hakkında bilgi sahibi olur.

Dokümanlar

Projeleriniz için istediğiniz kadar doküman ekleyebilirsiniz. Dokümanlarınızı paylaşabilir, sağlıklı bir şekilde depolayabilirsiniz.

Müşteriler

Projeye bağlı müşterileri takip edebilirsiniz. Müşteri havuzlarına bağlı proje seçimi yapabilirsiniz.

Ücretlendirme

Proje'nin hangi ücret politikasına göre maliyetlendirileceğini belirleyebilirsiniz.

Harcamalar

Proje sırasında yaptığınız harcamalarınızı girebilirsiniz.

Konuşmalar

Proje ile ilgili iç yazışmalarınızı konuşmalar modülü ile yönetebilir, ekibiniz ile paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.