Kişi Yönetimi

Kişi listesi ile şirketinizde temasta olduğunuz ilgili kişi bilgilerini detaylı olarak kaydedebileceğiniz gibi bağımsız bir rehber olarak kullanmanız da mümkün. Kişi listenizi Workroute üzerinde oluşturun ve her yerden erişim sağlayın!

Kişiler Modülü, Müşteri Modülü ile entegredir. Dilerseniz müşteri kayıtları üzerinden, dilerseniz kişiler üzerinden ilgili kişi kaydı yapabilirsiniz. Kişi kayıtları, sizin iş süreçlerinizde sağlıklı bir erişim sağlamanız ve temasta olduğunuz kişileri tanımanız için önemlidir.

Workroute üzerinden oluşturduğunuz kişi kayıtlarında sadece iletişim bilgisi değil, aynı zamanda ilgili kişiyi en iyi şekilde tanımlayabileceğiniz veri alanları bulunmaktadır. Kişi karakter analizi ile kişilerin davranış biçimine kadar tüm detayları tanımlayabilirsiniz.

Ekibiniz kişi detaylarını ne kadar iyi tanımlarsa kurumsal hafızanız o kadar güçlenir. Kişi etiketleri ile, "İlgili kişi yetkili mi, hangi konuda yetkili, karar verici mi yoksa teknik sorumlu mu?" gibi birçok detayı rahatlıkla tanımlayabilirsiniz.

Kişi listelerinizi e-posta pazarlama için kullanabilirsiniz. Sendpulse ile entegre edebilirsiniz. Önceden tanımladığınız posta listelerinden kişi kartlarını seçerek, e-posta gönderimi planladığınızda tek ekrandan kolay bir şekilde toplu gönderimler yapabilirsiniz.

Kişiler ile ilgili notları sınırsız bir şekilde girebilir, istediğiniz zaman notlar üzerinden iş ataması yapabilirsiniz. Doküman modülü ile entegre edebilir, kişilere ait olan dokümanları kişi kartı üzerinden yönetebilirsiniz.