Müşteri Yönetimi

Artık pahalı CRM çözümlerine ihtiyacınız yok! Workroute işinizin verimliliğini artırmak için her alanda çalışmalar yapıyor. Müşteri modülü sayesinde müşterileriniz ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilerin girişini yapabilirsiniz.Müşteriniz ile İlgili Her Şey Elinizin Altında 

Workroute ile müşterileriniz hakkındaki tüm detayları, müşteri kartlarında tutabilirsiniz. Müşteriniz ile ilgili planlı veya plansız tüm işlerinizi yönetebilirsiniz. Satış fırsatları, faaliyetler, toplantı, randevu, sunum vb. tüm işlerinizi müşterilerinize bağlı bir şekilde yönetebilirsiniz.Kategorilere  ayır, etiketle, yönet!

Müşterilerinizi iyi yönetebilmeniz için doğru şekilde tasnif etmeniz çok önemlidir. Müşterilerinizin eğilimlerine göre satış gücünüzü artırabilirsiniz. Müşterilerinizi iyi tanımak için etiketlerin gücünü kullanın.Müşteride ne kadar iş var?

Müşterileriniz ile yönettiğiniz projelerin odağında iş maddeleri var. Projede yapılacak olan işlerinizi, müşteri kartı ile ilişkilendirin ve her müşterinizdeki iş yükünü harika bir şekilde yönetin.