Hakkımızda

Bir ekip ya da şirket, nasıl daha verimli yönetilebilir?

Bu soru ile çıktığımız yolculuğumuzda küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin işlerini daha iyi yönetmelerini sağlayacak iş araçlarını geliştirmeye odaklandık.

     Çünkü en iyi yaptığımız şey!

20 yıldan fazla bir süredir bilişim dünyası'nın için de yer alan yöneticilerimiz işletmeler için birçok yazılım geliştirdiler. Ticari paket programları, insan kaynakları yazılımı, sektörel çözümler, web projeleri, e-ticaret çözümleri derken gördük ki! her ne yapıyorsanız yapın işin içinde insanlar varsa! görevler, görevler var sa! zaman yönetimi! var. Ama bunların hepsini tetikleyen ve işin temelinde yer alan satış var.


Neden Workroute?

1-Deneyimliyiz!

Yıllardır farklı sektörlerde, yüzlerce proje'nin içerisinde yer aldılar. Onların yaptıklarına kulak verin. İş yapış şeklinizi gözden geçirin ve fikirlerinizi bizimle paylaşın. Ekip olalım, verimli çalışalım!

2-Genç  ve dinamik bir ekibimiz,

Güncel teknolojilere hakimler. Kendilerini her geçen gün geliştiriyorlar. Yüksek motivasyonla ürün değil! FAYDA üretiyorlar.

3-Müşteri odaklı yaklaşım,

Her kullanıcımız bizim için yeni bir deneyim. Eleştirilerin bizim için yeni fikirler üretmemizi sağlıyor. İşimizin merkezin de müşterilerimiz, müşterilerimizin işinin merkezinde biz varız!

4-Uygun fiyat,

Gerçekten uygun bir fiyat politikası belirledik. Herkes kullanabilsin, herkese faydamız dokunsun istedik.

5-Basit,

Her şeye çözüm üretelim diye bir yaklaşımımız yok. Sunduğumuz modülleri en basit kullanılabilecek halde tasarladık. Çok vakit harcamadan, çok fazla eğitime gerek duymadan kullanabilirsin.

6-Dinliyoruz,

Bize ilettiğin talepleri dinliyoruz! Dinlemekle kalmıyor, iyi olan şeyleri kullanım kolaylığını koruyarak yapıyoruz.